А вам подобаються півчобітки? Насправді, демісезонні якісні жіночі півчобітки вже дуже давно увійшли на модний олімп і вважаються одними з найбільш популярних варіантів жіночого взуття. Чому? По-перше, вони досить теплі для того, щоби зберегти наші ніжки від перепадів температур. По-друге, демісезонні півчобітки часто вирішують вибрати модниці, бо вони досить міцні, щоби не пропустити до наших тепленьких ніжок вологу. І, по-третє, якщо у вас вийшло вибрати якісні жіночі демісезонні півчобітки, саме якісні, то в них буде однаково комфортно і при невеликому плюсі, і при відчутному мінусі. А такі перепади дуже часто бувають у нас у міжсезоння. Та й навіть взимку погода часто «тішить» нас останнім часом сльотою і високою вологістю.

Саме тому ми і вирішили з вами поділитися деякими корисними лайфхаками про те, як вибрати якісні демісезонні жіночі півчобітки, щоби весняна й осіння негода не принесла вам неприємних відчуттів і поганого настрою.

 

Що таке жіноче демісезонне взуття

 

Демісезонні півчобітки, та і взагалі все демісезонне взуття, — це такі моделі, які носять в міжсезоння. Тобто під час переходу від теплої осені до холодної зими, і від морозного лютого — до сонячного березня. Власне, все демісезонне взуття, у тому числі і якісні жіночі півчобітки, варто вибрати для такої погоди, яку ми називаємо самою мерзенною: сльота, бруд, різкі перепади температури… Замовити за прийнятною вартістю в інтернет-магазині якісні демісезонні вироби на осінь або весну — рішення правильне. Демісезонне взуття обов’язково потрібне тоді, коли вранці ми виходимо на мороз, а з роботи повертаємося, розстібнувши курточку.

Чи може демісезонне взуття бути дешевим? По-справжньому якісне — ні, але все-таки недорого в Україні (Київ) можна купити добротну пару в сезон знижок.

Є багато різних видів такого взуття, яке ви можете вибрати і при цьому потім не пошкодувати. Туфлі, кросівки, черевики, кеди… Але найпопулярнішими сьогодні вважаються півчобітки. Чому? Річ в тому, що це настільки універсальний варіант жіночих якісних моделей, що їх можна носити не тільки в міжсезоння, але й під час перепадів температур у зимовий період. Особливо якщо згадати про зміни клімату, які відбуваються останнім часом.

Що ж, ми розібралися в тому, що собою представляють демісезонні жіночі півчобітки, які ви можете вибрати й купити в нашому інтернет-магазині. А тепер поговоримо, за якими критеріями краще вибирати якісні півчобітки.

 

Як вибрати якісні демісезонні жіночі півчобітки

 

Дуже просто – знайомитись з критеріями. Отже, щоби вибрати якісні демісезонні жіночі півчобітки, для початку подивимося на підошву, потім на матеріал, потім на підкладку й після цього вже на стиль самого виробу.

  • Як вибрати жіночі півчобітки за типом підошви? Непоганою є клейова основа, яка призначена для експлуатації в екстремально вологих умовах. Такі підошви сміливо «вступають у бій» із будь-якими калюжами і брудом, при цьому не втрачають свій первинний зовнішній вигляд.
  • Який вибрати матеріал для якісних жіночих напівчобітків? З найкращих варіантів це має бути натуральна шкіра. Саме такий матеріал добре реагує на перепади температури, витримує максимальну вологість, забезпечує вашим ніжкам доступ свіжого повітря і зберігає тепло.
  • Яка має бути підкладка для жіночих демісезонних чобіт? Зазвичай, це має бути тепла м’яка тканина. Напівшерстяні або вовняні підкладки в основному для такого взуття не використовують.
  • Який краще вибрати стиль демісезонних напівчобітків? Якщо ми говоримо про стиль жіночого взуття, краще звертати увагу на нейтральні або класичні моделі.

Невеликий стійкий каблук, на якому буде зручно ходити по льоду, набагато вигідніший, ніж висока шпилька в демісезонних жіночих півчобітках. Але про це ми поговоримо в наступному розділі.

 

Як вибрати правильний тип підошви

 

Який краще вибрати тип підошви для жіночих демісезонних напівчобітків, щоб у носінні це взуття показало себе як якісне й стійке в експлуатації? Що ж, тут відповісти нескладно. Звертайте увагу на класичну підошву середньої товщини. Як ми писали раніше, варто віддавати перевагу не дуже високому каблуку, максимум, можливо, до 9 — 9 1/2 см.

Оскільки носити доведеться, нехай навіть якісні жіночі півчобітки, в екстремальних умовах, вибирайте той тип платформи й каблука, до якого ви звикли. Не варто експериментувати з варіантами на високих шпильках або іншими подібними моделями.

Окремо хочеться звернути увагу на демісезонні жіночі якісні півчобітки на товстому добротному каблуці. Вибрати такі варто. Дуже зручні моделі, можете подивитися на них у наших каталогах

 

Як вибрати правильний матеріал жіночих демісезонних напівчобітків

 

Тепер давайте поговоримо про матеріали для жіночих демісезонних напівчобітків. Який якісний матеріал найкраще вибрати? Насправді, попри сучасну різноманітність найнеймовірніших хімічних або природних складових, для якісних жіночих демісезонних напівчобітків найчастіше виробники вирішують вибрати стандартні матеріали.

  • На першому місці однозначно знаходиться натуральна шкіра. Знову ж, як уже було сказано, це ідеальний матеріал для демісезонного взуття. Вона просто чудово зберігає тепло й не дозволяє нашим ніжкам паритися. А ще, якщо вибрати демісезонні півчобітки з натуральної шкіри, вони будуть непогано реагувати на підвищену вологість.
  • Нубук. Сучасний нубук — теж непоганий варіант для демісезонного взуття. Він стійкий до перепадів температур, у моделях із цієї тканини однаково комфортно себе почуваєш і при легкому мінусі, і при легкому плюсі. Єдине, під час носіння найкраще покривати таке взуття спеціальним спреєм.
  • Штучна шкіра. Можна вибрати якісні жіночі демісезонні півчобітки й зі штучної шкіри. Це непоганий матеріал, але з натуральною не зрівняється ніякий аналог.

І ще ми маємо відзначити, якщо ви хочете вибрати демісезонні жіночі півчобітки, і причому якісні, не варто звертати увагу на натуральні замшеві матеріали. Так, виглядають вони шикарно, але під час експлуатації така краса не є зносостійкою, особливо в сльоту. Їх можна носити тільки в суху погоду.